Architekci
Architektura oraz architekci

Nowoczesna architektura : Architektura COR / Oppenheim + Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Dzielnica Design Dbox Miami wkrótce stanie się domem nie tylko kolejnego budynku, ale także COR.
Ambitny projekt zaprojektowania pierwszego trwałego kondominium o mieszanym przeznaczeniu w Miami budził sporo hałasu i słusznie.
400.
wysoki stanowi dynamiczną synergię między architekturą, inżynierią strukturalną i ekologią.
Wydobywanie energii z jej otoczenia z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w turbinach wiatrowych, fotowoltaice i generowaniu ciepłej wody słonecznej COR po zakończeniu będzie wymagało certyfikacji LEED Platinum.
Przerywana polka hiper-wydajna skorupa zewnętrzna zapewnia jednocześnie strukturę budynku, masę termiczną do izolacji, zacienienie dla naturalnego chłodzenia, obudowę tarasów, armatury do turbin i loggie do gromadzenia się na ziemi.
Obejmuje obiekty komercyjne, biurowe, fitness, na żywo / do pracy i czyste przestrzenie mieszkalne (113 rezydencji od studio po penthousy).
COR stanowi wyjątkowo elastyczną platformę do poprawy stylu życia.
W zeszłym tygodniu na Blogu przedstawiliśmy wywiad z Chad Oppenheim, założycielem Oppenheim Architecture + Design.
Poniżej znajduje się fragment wywiadu dotyczący projektu COR, a pełną rozmowę można znaleźć tutaj.
Wykonaj przerwę na rysunki i renderingi COR, wraz z listą technik projektowania środowiskowego włączonych do projektu.
Architekci: Oppenheim Architecture + Design Lokalizacja: Miami, Floryda, Stany Zjednoczone Zespół projektowy: Chad Oppenheim, Carlos Ramos, Juan López, Karolina Jaimes, Juan Calvo, Hugo Mijares, Jessica Santaniello Barrera, Rodrigo Londo.
O i Camilo Orozco Klient: Nexus Development Obszar projektu grupy: 480 000 sqf Rok projektu: Szacowane 2011 Renderings: Dbox Techniki projektowania środowiskowego włączone do projektu:.
Dbox.
Dbox.
Dbox Energia odnawialna na miejscu (np.
Panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe): Turbiny wiatrowe, ciepła woda słoneczna System wody szarej Zielony dach jednostek mieszkalnych i przy małej zabudowie, basen z materiałami odnawialnymi (np.
Bambusowe podłogi) Podłogi bambusowe Płytki szklane z recyklingu Oferują opcję betonu lub.
Papierowego kamienia.
opcje blatów dla jednostek mieszkalnych Wysokowydajne instalacje hydrauliczne Bezdotykowe pisuary Podwójne spłukiwanie Białe jednopowłokowe termoplastyczne membrany dachowe w obszarze mechanicznym Zielony dach: Penthouse jednostki tarasy i ogrody Bardzo izolowane ściany i dachy Szkło niskoemotoryczne Obsługiwane okna dla biur i mieszkań Wysokie loty zawartość popiołów we wszystkich rodzajach betonu Farby i kleje o niskiej zawartości LZO Miejscowe kamienie i materiały zamiast importu z zawartą energią Infrastruktura rowerowa: Zachęcaj mieszkańców i pracowników biurowych do jazdy na rowerze; stojaki na rowery znajdujące się na poziomach parkingowych Dostęp do transportu publicznego: odległość do przystanków autobusowych Skórka jest betonową ścianą strukturalną; dostarczanie masy termicznej i cieniowania słonecznego dla naturalnego chłodzenia i redukcji zysków słonecznych.
Odblaskowa natura o białej fasadzie dodatkowo odporna na zyski słoneczne Pracując z inżynierem konstrukcyjnym i zielonym konsultantem, analiza masy termicznej określi grubość tej ściany, aby efektywnie chłodzić wnętrza.
Południowa fasada zostanie cofnięta o 6 ° -0 °.
z tej ściany, aby jeszcze bardziej zmniejszyć zyski słoneczne w pomieszczeniach, jednocześnie zapewniając tarasy o podwójnej wysokości, z możliwością naturalnej wentylacji jednostek dupleksowych
[więcej w: hugo wino, styropian współczynnik przewodzenia ciepła, olx sławno ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: hugo wino olx sławno styropian współczynnik przewodzenia ciepła