Architekci
Architektura oraz architekci

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Remont Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Nie wierzysz, ile fantastycznych projektów przedstawiliśmy w 2009 roku.
Oto nasz czwarty wybór wcześniejszych projektów renowacji.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
DogA / JSA Planowanie i prace budowlane trwały około 15 miesięcy, co doprowadziło do wyjątkowo gorączkowego procesu.
Budynek składał się z konglomeratu różnych dodatków i przeróbek od około 1860 r.
Do 1980 r.
Myśleliśmy, że byłoby właściwe i interesujące ujawnienie tej intensywnej i dramatycznej historii ciągłych zmian fizycznych poprzez odsłonięcie jak największej liczby głosów.
z przeszłości (czytaj dalej.) Goodman House / Preston Scott Cohen Przeniesiony, odrestaurowany i ponownie zbudowany holenderski stodoła jest zawarty w tym domu jak gitara w jego przypadku.
Wydaje się, że szczytowa forma stodoły wychodzi na zewnątrz w związku z przejściem przechodzącym przez całą szerokość domu.
Breezeway zamienia się w ogród zimowy za pomocą zasuwanych drzwi i przesuwania szklanych drzwi.
Termicznie przekształcalny, breezeway / winter garden oszczędza koszty energii (czytaj więcej.) Ratusz Manresa / Dodaj Bailo Rull Rozumieliśmy Manresa jako miasto, które pewnego dnia osiedliło się na wzgórzu graniczącym z rzeką Cardener, przed górami Montserrat.
Budynek ratusza stoi na skraju peronu, który zajęty przez zabytkową dzielnicę wyrusza w kierunku rzeki i napotyka Montserrat.
Główna fasada wychodzi na centralny plac miasta i jest końcem głównych tras przecinających historyczne centrum (czytaj więcej.) Dom w Janelas Verdes / Pedro Domingos Arquitectos Projekt polega na rekonstrukcji budynku z XIX wieku, wstawionego w dzielnicy Lapa / Prazeres.
Istniejąca wcześniej konstrukcja była w zaawansowanym stopniu degradacji, a fasady i ściany boczne były strukturą użytkową.
Strategia polegała na zastąpieniu starych.
Organów.
.
wewnętrzna struktura drewna i gipsu, przez nową, również z drewna i gipsu, próbując uzyskać kompatybilność całego ciała (czytaj więcej.) Leça House / Ezzo Renewal i odnowienie anonimowego istniejącego budynku bez żadnego zainteresowania, został opracowany poprzez zbadanie podwójnej wysokości aż do dachu w celu stworzenia przestrzeni antresoli.
Budynek funkcjonuje jako rezydencja, propozycja ta została opracowana w filozofii, która nie implikuje istotnych zmian w głównym tomie, tylko wzrost dachu, a także przeprojektowanie samego dachu (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: poduszki z pierza, poduszki z pierza sklep, projekt domu ramzes ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: poduszki z pierza pompy ciepła powietrzne do cwu projekt domu ramzes