Architekci
Architektura oraz architekci

Architektura 21szego wieku : Marina + Beach Towers / Oppenheim Architecture + Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Oppenheim Architecture + Design Ten projekt mieszany, Marina + Beach Towers autorstwa Oppenheim Architecture + Design, sugeruje płynność, która łączy niebo i wodę, reagując na otoczenie i krajobraz.
Przeniesione powtórzenie dzieje się w wieży, rozwijając tkany gobelin na elewacji.
Jednostki bazują na standardowym module, a ich przemyślane umiejscowienie w wieży zapewnia piękne widoki i naturalne światło, a jednocześnie zapewnia krytyczną ochronę przed intensywnym słońcem.
Po przerwie znajdziesz rysunki, diagramy i renderingi tego projektu.
+ 24 Architekci: Oppenheim Architecture + Design Lokalizacja: United Arab Emerits Kredyty: Chad Oppenheim, Kevin Heidorn, Kevin McMorris, Sebastian Velez, Carl Römer, Santhosh Shanmugam, Juan Lopez, Robert Moehring, Manuel Morales, Constanza Collarte, Jose Ortez, Fitz Murphy , Carolina Jaimes, Jessica Santaniello Barrera, Josh Sacks i Gianpaolo Pietri Konsultanci: AREX Consultants Architekt krajobrazu: Green Concepts Acoustical: Cerami Associates MEP / FP: X-nth, Ian Banham & Associates Inżynieria budowlana: Ysrael A.
Seinuk (YAS) Wiatr Test tunelu: Rowan Williams Davies & Irwin Inc Klient: Obszar projektu NAKHEEL: 2 648 850 m2 Rok budowy: Planowane zakończenie 2012 Renderowanie: Luxigon i Dbox Wyłaniający się budynek pozwolił również na stworzenie eterycznej botanicznej krainy cudów z nastrojowym światłem.
Ten zacieniony gobelin otula zmysły subtelnymi reakcjami na wzrok, zapach i dźwięk.
W przeciwieństwie do ustalonego planu zagospodarowania przestrzennego, który utrudnia rozwój ciągłego ogrodu z pokosami jezdni, istniało wyraźne pragnienie zachowania ciągłości na całym terenie, który jest włączony, kontrolowany i wzmacniany przez topografię.
Powierzchnia działa jako płynna reakcja na różne cechy; prywatne i publiczne, strefy plaż i przystani na miejscu.
Z tego nowego gruntu wyłoniła się również możliwość integracji unikalnych udogodnień, zwykle związanych ze stylem życia, na jakie pozwala taka lokalizacja.
Symbioza między budownictwem a krajobrazem spowodowała również otwarcie promenady na bazar kulinarnych zakupów i posiłków oraz możliwość założenia ekskluzywnych klubów jachtowych i plażowych.
Dzięki uprzejmości Oppenheim Architecture + Design site plan Integralnym aspektem tej orkiestracji było skupienie się na samowystarczalności i wykorzystaniu zasobów naturalnych.
Tutaj wdrożyliśmy nasz jedyny aparat wyzysku.
Sam budynek staje się urządzeniem do wabienia chłodnej bryzy w przestrzenie osłonięte przed słońcem, odwołując się do regionalnej, sprawdzonej w czasie tradycji łapaczy wiatru.
Niepozorna i oportunistyczna konstrukcja zawiera układy słoneczne i wiatrowe do generowania energii wymaganej przez ten budynek.
Inne integralne systemy stosowane w celu całkowitego samowystarczalności, obejmują różne metody ponownego wykorzystania ogromnej ilości wody przepływającej przez teren.
Trwałość jest nasycona przez cały cykl życia, w którym inteligentne planowanie zapewnia innowacyjne możliwości w zakresie oszczędzania energii i zasobów, up-cyklingu (w przeciwieństwie do re-cycling), marnotrawstwa i zdrowego budowania inicjatyw; gdzie ekologia i zrównoważony rozwój pozwalają na jeszcze większy luksus bez poczucia winy, a nie na samym sobie.
Orkiestracja wszystkich tych imperatywów wytworzyła elegancję wynikającą z prostoty, która zaspokaja wszystkie potrzeby rozwoju, bez żadnej proliferacyjnej entuzjazmu.
Schemat diagramu diagramu
[przypisy: olx toruń, thermo drewno, piece gazowe kondensacyjne ceny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx toruń piece gazowe kondensacyjne ceny thermo drewno