Architekci
Architektura oraz architekci

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Architektura edukacyjna Część V

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Świetne projekty z USA, Kanady, Indii i Chin.
Oto nasz 5.
wybór wcześniejszej edukacyjnej architektury.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Becton Dickinson Campus Center / RMJM Centrum Campus w BD (Becton Dickinson and Company), firma zajmująca się technologią medyczną, która obsługuje instytucje opieki zdrowotnej, badaczy nauk biologicznych, laboratoria kliniczne, przemysł i społeczeństwo, to obiekt o powierzchni i zaciera granice między budynkiem / krajobrazem, wewnętrznym / zewnętrznym, dachem / ziemią, postacią / ziemią i dwiema lokalnymi kulturami biznesowymi zarządzania / produkcji (czytaj dalej.) Vidyalankar Institute of technology / Planet 3 Studios Architecture Przełamując nowe tereny za pomocą radykalnych Ponownie myśleć o architekturze kampusu w Indiach, to inżynieria uczelni jest opracowana jako współczesna.
wioska edukacyjna.
składający się z odrębnych bloków wydziału połączonych wewnętrzną promenadą z miejscami przeznaczonymi na uczące się zajęcia.
Chronione przed żywiołami z przewymiarowanym dachem i porowatą skórą, budynek wykorzystuje naturalne światło i wentylację do oszczędzania energii (czytaj więcej.) Budynek CCT / Saucier + Architekci Perrotte Znajduje się na skraju kampusu, nowej Komunikacji, Kultury i Technology Building przyjmuje rolę interfejsu.
Zorganizowany wzdłuż głównej fasady, budynek jest ściśle otoczony parkiem z jednej strony i nowym ogrodem na dziedzińcu z drugiej.
Jego główny obieg tworzy linearną przestrzeń publiczną, która zapewnia linię łączącą Centrum Studenta z przyszłą biblioteką, a także między przestrzenią publiczną i edukacyjną budynku a krajobrazem (czytaj dalej.) Cornell Ornithology Laboratory / RMJM Cornell University.
Nowy dom dla Imogene Powers Johnson Center for Birds i Biodiversity to budynek o powierzchni 80 000 stóp kwadratowych i jedyny w swoim rodzaju obiekt przyciągający entuzjastów ptaków i czołowych naukowców na świecie.
Dzięki takim funkcjom jak Biblioteka Naturalnych Dźwięków w Macaulay, największa na świecie kolekcja naturalnych dźwięków zawierająca 130 000 nagrań dźwiękowych obejmujących 5600 gatunków ptaków (czytaj więcej.) Nowa Akademia Sztuki w Hangzhou / Wang Shu, Studio Architektury Amatorskiej Wan Baan udostępnione nam zdjęcia Nowej Akademii Sztuki w Hangzhou w Chinach, zaprojektowane przez Wang Shu, Amateur Architecture Studio (czytaj dalej.)
[podobne: skrzypiące panele, thermo drewno, projekt domu ramzes ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: projekt domu ramzes skrzypiące panele thermo drewno