Architekci
Architektura oraz architekci

Architektura 21szego wieku : 2011 RIBA Norman Foster Traveling Stypendium otwarte dla wpisów

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Dzięki uprzejmości RIBA Norman Foster Scholarship Stypendium RIBA Norman Foster Travelling 2011 zostało ogłoszone dzisiaj i zaprasza do składania aplikacji z akredytowanych przez RIBA szkół architektury na całym świecie.
Grant o wartości 6000 $ zostanie przyznany jednemu studentowi przez zespół sędziów, który obejmuje Normana Fostera i prezesa RIBA.
Jeśli chodzi o ubiegłoroczny konkurs, Foster oświadczył: byliśmy pod ogromnym wrażeniem ilości i jakości zgłoszeń z ubiegłego roku, ale propozycje, które naprawdę wyróżniały się dla jury, były skoncentrowane, wyznaczając jasne cele i patrząc od nowa na aktualną kwestię .
Z niecierpliwością czekam na wiele kreatywnych sposobów, w jaki uczniowie będą rozwijać swoje propozycje badawcze na początku przyszłego roku.
Po raz pierwszy ustanowiony w 2006 roku, stypendium jest już na piątym roku i ma na celu sfinansowanie międzynarodowych badań w temacie związanym z przetrwaniem naszych miast i miasteczek, w miejscu wybranym przez studenta.
W przeszłości RIBA Norman Foster Scholars podróżował po Amerykach, Europie, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskim i Dalekim Wschodzie oraz w Rosji.
Wnioski dotyczące badań mogą obejmować: uczenie się z przeszłości w celu informowania o przyszłości; przyszłość społeczeństwa; gęstość osiedli; zrównoważony rozwój; wykorzystanie zasobów; jakość życia w mieście; i transport.
Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to wtorek, marca 2011 r.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[więcej w: klimatyzator bez rury, plyty hpl, projekt domu ramzes ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: klimatyzator bez rury plyty hpl projekt domu ramzes